קצת עלינו

אני גלית, מעצבת גרפית ומאיירת בדיגיטל. אוהבת את עולם האומנות והעיצוב. אני מתמחה בעיצוב הדפסי אומנות והדפסתם על מגוון מדיות, נייר, קנבס, מדבקות, קאפה, PVC, אלומיניום ועוד. מתרגמת את הצורך השיווקי למדיית ההדפסה המתאימה ביותר, כגון כרטיס ביקור או רולאפ, מיתוג יום הולדת או דווקא מדבקה צורנית.אני מדפיסה על מוצרים: ספלי אמייל, מחזיקי מפתחות מודפסים, חולצות או שלט לחדר, אולי מחברת אישית מעוצבת, מה הכי מתאים לך? 

פרינטק הוא דפוס משפחתי, אנו מתמחים בהפקת סל מוצרי דפוס לעסק ולבית. הדפסה על קנבס, קאפות, מדבקות ויניל בחיתוך צורני, מדבקות לרכב, רול-אפים, פוסטרים, תמונות פוטו, שימשוניות, הדפסים לתערוכות. כמו כן, הדפסת ספרים וחוברות לימוד, פנקסי חשבוניות/קבלות, כרטיסי ביקור וכיוצ"ב.אנו מעניקים שירות אישי ללקוח ומפיקים מוצר ייחודי ומותאם אישית. 

נשמח לעמוד לשירותכם.

פרינטק הינו עסק משפחתי שהוקם בשנת 1992. אנו מאמינים כי הידע טכנולוגי, מקצוענות בתחום הדפוס, העיצוב והגרפיקה, יחס אישי ללקוח, חדשנות ויצירתיות הם כלי העבודה שלנו.המילה "דפוס" נתפסת כשייכת לעולם הישן, אולם אנו כאן כדי לשנות את תדמיתה.
תמונת הקנבס שצולמה בטיול המופלא, מדבקות אישיות שמודבקות על כלי האוכל של הילדים, ספר חיים, מתנה לקרוב משפחה והנצחת מורשתו, כל אלה ועוד הם המוצרים שלנו.
לעתים לא יודעים מה האפשרויות, לכן, אשמח לייעץ באופן אישי.

בעל עסק, אני כאן לשירותך. מדבקות בכל צורה וגודל, שלט אלומיניום, שימשונית, עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ועוד.
כל עבודה מתבצעת במקצועיות רבה, והקשבה מלאה.
והעיקר, קבלת מוצר דפוס מושלם.